Menu

Nowoczesny salon z kanapą i fotelem

Listopad 5, 2018 - Aranżacja wnętrz, Polecane produkty
Nowoczesny salon z kanapą i fotelem

Branża meblowa jak każda inna cały czas ewoluuje i zmienia się. Dlatego warto śledzić zmiany jakie w niej zachodzą, aby kupując meble nie zostać właścicielem odchodzącego w zapomnienie wypoczynku w kolorze, który był w może kilka lat temu. Jeżeli chodzi o rok 2014, który co prawda mamy za sobą to królowały w nim takie kolory jak żółty, złoty i ich odcienie, które bardzo dobrze prezentują się zarówno na ścianach jak i meblach. Pamiętamy jednak, żeby wybrać odpowiedni, który powinien kierować się w stronę pasteli .

zestaw wypoczynkowy Olier

Warto także zwrócić uwagę na pojawiający się na horyzoncie trend, który wprowadza kolorowe akcenty kontrastujące z pozostałą aranżacją pomieszczeń, być może jest to kierunek, który będzie dominował w przyszłym sezonie 2015. Obok żółtego w 2014 roku modne były delikatne błękity, róże, zielenie oraz brzoskwinie, wszystko w kolorach pastelowych.

Zestawy wypoczynkowe jakie teraz widzimy w salonach to propozycje prostych kształtów, jednobarwnych w pastelach, odchodzą modne kilka lat temu biele i popiele na rzecz cieplejszych braw. Warto też zwrócić uwagę na pojawienie się drewnianych nóżek w meblach wypoczynkowych, to powrót do lat 70-tych.
Ładnie prezentują się również komplety mebli w jasnych kolorach z pikowanie jak pokazany poniżej zestaw Will
kanapa do salonu

Jedna myśl nt. „Nowoczesny salon z kanapą i fotelem

A WordPress Commenter

Hi, this is a comment.
To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
Commenter avatars come from Gravatar.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *