Menu

Aranżacja pokoju dziennego

Sierpień 24, 2019 - Aranżacja wnętrz
Aranżacja pokoju dziennego

Przeprowadzka do nowego mieszkania lub remont aktualnego to doskonały moment aby zastanowić się nad wystrojem pokoju dziennego. W takiej sytuacji możemy poprzestać na malowaniu ścian i ogólnym odświeżeniu pomieszczenia lub zmienić je w całości, od malowania począwszy na zmianie mebli skończywszy.

Dekorowanie salonu jest czymś, co należy wykonać rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem, gdyż przez następne kilka lat chcielibyśmy się czuć w tym pomieszczeniu jak najlepiej. Gdy ostatnio zmienialiśmy aranżację naszego salonu, zaczęliśmy od przeglądania różnych portali oraz stron firmowych, np. producentów farb. Właśnie na stronie jednej z włoskich firm znaleźliśmy to czego szukaliśmy. Decyzja zapadła łączymy jasny turkus z szarością. W katalogu wyglądało to bardzo ładnie i mieliśmy nadzieję, że również w rzeczywistości osiągniemy podobny efekt.

Po wyborze kolorów przyszła pora na wyposażenie pomieszczenia w meble, dywan i inne dodatki. Baza w postaci kolorów ścian bardzo ułatwiła to zadanie. Jako że ściana w turkusie potrzebowała kontrastującego elementu znalazł się na niej duży narożnik w kolorze zbliżonym do odcienia ścian pomalowanych na szaro. Uzupełnieniem kanapy oraz szarego dywanu, który został położony na jasnej podłodze miały być białe meble, a konkretnie szafka pod telewizor, mała przeszklona komoda oraz ława kawowa.

komoda biała przeszklona

Kanapa narożna, którą wybraliśmy pochodzi ze sklepu narożniki Solpol-Meble, który z tego miejsca gorąco polecam, jako salon internetowy oferujący wyjątkowo bogaty wybór mebli różnego typu w tym przebogaty asortyment w kategorii meble tapicerowane.

narożnik nowoczesny

Wybrany narożnik należy do dużych egzemplarzy dzięki temu uzyskujemy w salonie sporo miejsca zarówno do wypoczynku w rodzinnym gronia jak i podczas wizyty gości. Dodatkowo wyposażony jest w funkcją spania, która daje możliwość zmiany pokoju dziennego na tymczasową sypialnię w sytuacji gdy będziemy mieli gości z noclegiem.

narożnik z funkcją spania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *