• -20,00 zł

Łóżko Kuba z szufladą (kolor: biały)

469,00 zł
449,00 zł Zniżka 20,00 zł
Koszt dostawy: 65.00 zł

Oferowane łóżko posiada ramę wykonaną z lakierowanej płyty MDF (zagłówek, zanóżek oraz front szuflady), pozostałe elementy ramy wykonane są z bardzo dobrej jakości płyty laminowanej pokrytej atestowanym lakierem wodnym.
Stelaż pod materac wykonamy jest z drewna sosnowego.
Dużym atutem jest pojemna szuflada na kółkach.
Łóżko posiada boczne barierki chroniące przed wypadnięciem.
Wymiary łóżka widoczne na zdjęciu.
Mebel do samodzielnego montażu, instrukcja w paczce. Gwarancja 24 miesiące. Waga paczki 40 kg.
Materac jest opcją dodatkową, do wyboru mamy 4 rodzaje materacy.
Więcej o materacach

Wymiar powierzchni spania
Materac
Ilość
Obecnie brak na stanie

  Bezpieczne płatności

mastercard and visa

Kupując łóżko otrzymujesz:

  1. ramę łóżka wykonaną z bardzo dobrej jakości płyty wiórowej laminowanej i MDF o grubości 18 mm pokrytej atestowanym lakierem wodnym,
  2. stelaż pod materac wykonany z drewna sosnowego
  3. pojemną szufladę na kółkach
  4. zabezpieczenia boczne, w tym jedną barierka długości łóżka i drugą barierkę zabezpieczająca o długości 90cm (do montażu z lewej lub prawej strony)
  5. opcją dodatkowo płatną jest materac, w ofercie posiadamy 4 rodzaje materacy.

Cena podstawowa dotyczy łóżka o najmniejszej powierzchni spania bez materaca.

Pozostałe elementy widoczne na zdjęciu nie są częścią oferty.
Nośność łóżka to 70 kg, jednak producent gwarantuje możliwość położenia się rodzica z dzieckiem, jeżeli obciążenie nie przekroczy 100-110 kg.

Dowiedz się więcej o materacach

certyfikat OKOOferowane przez nas materace posiadają certyfikat “Tekstylia godne zaufania”. Certyfikat Öko-tex standard 100 oznacza, że produkt jest wolny od substancji szkodliwych m.in. pestycydów, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowanych metali ciężkich.

Rodzaje oferowanych materacy:

materac piankowyMaterac piankowy - jest to średnio twardy materac z pianki poliuretanowej (dobra cyrkulacja powietrza). Grubość materaca 6 cm, materac jest dwustronny. Pokrowiec materaca  wykonany jest z tkaniny mikrofibra (100% poliester) i zaopatrzony jest w zamek umożliwiający łatwe ściągnięcie,  materac można prać w temperaturze 40 stopni C. Materac jest antyalergiczny i antygrzybiczny, posiada atest Oko-Tex standard 100.

materac piankowyMaterac piankowo-kokosowy - grubości 7,5 cm, wypełniony jest naturalnym włóknem kokosowy co gwarantuje lepsze właściwości termiczne i  cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Materac pochłania wydzielany pot i wilgoć. Tkaniny użyte do produkcji materaca posiadają wymagane atesty. Pokrowiec materaca  wykonany jest z tkaniny mikrofibra (100% poliester) i zaopatrzony jest w zamek umożliwiający łatwe ściągnięcie,  materac można prać w temperaturze 40 stopni C. 

materac piankowyMaterac gryka+pianka+kokos - połączenie trzech warstw daje stabilne ułożenie ciała dziecka. Warstwa łuski gryczanej zapobiega powstawaniu wad kręgosłupa, odpręża a dzięki właściwościom termicznym, nie nagrzewa się od ciała dziecka, co minimalizuje pocenie, gryka ma również właściwości antyalergiczne. Warstwa włókien kokosowych posiada właściwości antybakteryjnie i hamuje rozwój roztoczy, dlatego materac ten jest polecany dla osób z skłonnościami alergicznymi. Grubość materaca to ok. 8,5cm. Materac obszyty jest zdejmowanym pokrowcem z dzianiny materacowej typu jersey, który można prać w temperaturze 40 stopni C.

materac piankowyMaterac piankowo-strefowy - grubość 10 cm. Użyta w materacu pianka strefowa cechuje się bardzo dużą sprężystością i wytrzymałością na odkształcenia. Porowata struktura materaca zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza oraz odprowadzanie wilgotności. Powierzchnia podzielona na strefy zapewnia doskonałe dopasowanie się do kształtu ciała użytkownika. Materac jest dwustronny. Pokrowiec wykonany z jersey. Posiada wszyty zamek dzięki któremu można w łatwy sposób ściągnąć go z materaca i wyprać w temperaturze 40 stopni C. Materac jest antyalergiczny i antygrzybiczny, posiada atest Oko-Tex standard 100.

pw_Kuba_sz_bialy
chat Komentarze (5)
Oceń